Danes se sestane nadzorni svet Luke Koper. Osrednja točka dnevnega reda je obravnava nerevidiranega poslovnega poročila Luke Koper za leto 2011. Na dnevnem redu pa so tudi domnevne nepravilnosti na lesnem terminalu in revizija poslovanju lesnega terminala, poročanje o poslovanju z izvajalci pristaniških storitev. Čeprav je v javnosti veliko besed in pričakovanj, da naj bi prišlo na današnji seji nadzornikov do zamenjave vsaj enega člana uprave, za kar si menda prizadeva koprski župan Boris Popovič, pa danes ne bo prišlo do nikakršnih kadrovskih sprememb. Na seji ne bo predsednika Janeza Požarja zaradi službenih obveznosti v ministrstvu niti Gregorja Veselka, predsednika uprave, ki je odsoten zaradi bolezni. Sejo bo vodil Tomaž Može, namestnik predsednika.
Vodstvo podjetja Pinus iz Rač bo javnost seznanilo ključnimi poslovnimi aktivnostmi, ki bodo družbi omogočile dolgoročno stabilno poslovanje oziroma preživetje.
Izteče se rok, do katerega mora svet Mestne občine Ljubljana posredovati Komisiji za preprečevanje korupcije mnenje o morebitni škodljivosti ponovnega imenovanja Marka Jakliča na čelo Lekarne Ljubljana in poročilo o ukrepih.
V tunizijski prestolnici se bo začelo srečanje skupine držav prijateljic Sirije. Po napovedih bodo predstavniki držav razpravljali o tem, kako pomagati sirski opoziciji, ki se sooča s krvavim zatiranjem.