Bole japonsko preizkušnjo končal na drugem mestu

Grega Bole je na dirki Po Japonski osvojil skupno drugo mesto, zmagal je Iranec Mirsamad Pourseyedigolakhour.

25. maj 2014 12.46
bole

Tokio - Z današnjo šesto etapo se je končala kolesarska dirka po Japonski, na kateri je Grega Bole (Vini Fantini-Nippo) zasedel skupno drugo mesto.

Na Japonskem je bil najboljši Iranec Mirsamad Pourseyedigolakhour (Tabriz Petrochemical Team), ki je Boleta premagal za minuto in 51 sekund, na tretjem mestu je bil še en Iranec, Ghader Mizabani Iranagh (Tabriz Petrochemical Team), ki je zaostal za 3 minute in 48 sekund.

Zmaga na zadnji etapi je pripadla Italijanu Niccolu Bonifaziu (Lampre-Merida), Bole je zasedel drugo mesto, Avstralec William Clarke (Drapac Professional Cycling) pa tretje.