Miloševićeva tretja v Gruziji

Judoistka Nina Milošević je drugi dan VN Tbilisija osvojila tretje mesto v kategoriji do 63 kilogramov.

22. marec 2014 15.44
lvi*judo

Tbilisi - Slovenska judoistka Nina Milošević se je drugi dan VN Tbilisija uvrstila na oder za zmagovalke, potem ko je v kategoriji do 63 kilogramov osvojila tretje mesto.

Miloševićeva je v prvi borbi premagala Zuhro Madraimovo iz Turkmenistana, za njo še Ukrajinko Svitlano Čepurino, v polfinalu pa je klonila proti Izraelki Yarden Gerbi. V boju za bron je bila boljša od Hrvatice Andreje Daković, ki je izgubila z iponom.

Že v petek sta nastopili Kristina Vršič v kategoriji do 48 kilogramov in Vlora Beđeti v kategoriji do 57 kilogramov, ki sta bili peti.

Na tekmovanju se bodo jutri pomerili še borci v najtežjih kategorijah, v katerih Slovenija nima svojega predstavnika.