Slovenci izgubili v Kijevu

Slovenska reprezentanca v dvoranskem nogometu je izgubila prvo pripravljalno tekmo proti Ukrajini z 1:3.

19. oktober 2015 22.22
G. L., Delo.si

Kijev - Slovenska reprezentanca v dvoranskem nogometu se je na prvi pripravljalni tekmi z Ukrajinci v Kijevu razšla z izidom 3:1 za domače. Slovenci se bodo lahko današnjim tekmecem za poraz oddolžili že jutri, ko jih čaka še drugo pripravljalno srečanje.

Edini slovenski zadetek na sicer četrti medsebojni tekmi z Ukrajinci je zabil kapetan Igor Osredkar. Slovenija bo jutri lovila šele drugo zmago proti vzhodnjakom, edino doslej so dosegli leta 2013, ko so bili boljši s kar 8:3.

»Pred tekmo smo si zadali nekaj ciljev, ki smo jih izpolnili. Žal se to ne vidi na rezultatu, v tekmi sem videl dobre in slabe plati. Malce je šepala realizacija. Minute so dobili tudi igralci s klopi, za to so prijateljske tekme. Veseli dejstvo, da smo Ukrajincem parirali tudi na ravni fizične pripravljenosti. V zadnjih šestih minutah smo prednjačili v igri 4:4 kot v igri z golmanom v polju,« je po tekmi povedal selektor Andrej Dobovičnik.