NHL: Kopitar proti Montrealu dosegel že šesti gol (VIDEO)

Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar v novi sezoni severnoameriške lige NHL iz tekme v tekmo niza dobre predstave.

27. oktober 2017 09.32
HKO-HKN-SPO-LOS-ANGELES-KINGS-V-MONTREAL-CANADIENS
A. V.
A. V.

Montreal - Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar v novi sezoni severnoameriške lige NHL iz tekme v tekmo niza dobre predstave. Na gostovanju Los Angeles Kings v Kanadi pri Montreal Canadiens je v statistiko s pravo mojstrovino vpisal že šesti zadetek sezone, kralji pa so zmagali s 4:0 in so še naprej najboljša ekipa zahodne konference.

Blestel je tudi vratar Jonathan Quick, ki je zaustavil 40 strelov in še 46. v karieri ohranil svojo mrežo nedotaknjeno. Junak minule zmage kraljev proti Ottawa Senators Adrian Kempe in Tyler Toffoli sta zadela v razmaku 11 sekund uvodne tretjine, kralji pa so povsem zasenčili domačo vrsto.

Med strelce se je vpisal še Kurtis MacDermid in pomagal kraljem prizadejati še drugi poraz Montrealu v tednu dni; na tekmi v Los Angelesu so Kings slavili s 5:2.

Naslednja tekma kralje čaka v soboto, ko bodo gostovali pri Boston Bruins.