NHL: Los Angeles doma klonil proti Dallasu (VIDEO)

Anže Kopitar je z Los Angeles Kings gostil zvezde iz Dallasa in izgubil z 0:2.

23. februar 2018 08.31
SPO-HKO-HKN-NASHVILLE-PREDATORS-V-LOS-ANGELES-KINGS
N. Gr.
N. Gr.

Los Angeles - Za Kralje iz Los Angelesa bo do konca sezone vsaka tekma kot finale, saj se na vse kriplje borijo za vsaj tretje mesto v pacifiški skupini in uvrstitev v končnico lige NHL na zahodu.

S porazom proti Dallasu so prekinili serijo treh zaporednih zmag, ki so jih dosegli na gostovanjih, in spet nekoliko bolj povečali zaostanek za San Josejem. Dallas je tekmo odločil v zadnji tretjini, ko je najprej zadel Tyler Seguin, nekaj minut kasneje pa še Rus Aleksander Radulov in končalo se je z izidom 0:2.

Anže Kopitar, ki je na tekmi proti Winnipegu dočakal dva mejnika, je tokrat na ledu preživel 23 minut in trikrat meril proti vratom Dallasa, a je bil vselej nenatančen. Los Angeles naslednja tekma čaka v noči na nedeljo, ko bodo doma gostili Edmonton.