NHL: Montreal še četrtič zapored (VIDEO)

S 3:1 je odpravil Philadelphio, pri kateri je razigrani Voraček prispeval že sedmo točko v zadnjih štirih tekmah.

25. oktober 2016 08.28
NHL/

Montreal - Hokejisti Montreala so se v ligi NHL v šestem dvoboju veselili pete zmage, četrte zapovrstjo. Pred kar 21.288 navijači v domači dvorani Bell Centre so namreč s 3:1 odpravili Philadelphio, kako izenačen je bil obračun, pa potrjuje tudi razmerje sproženih strelov - 33:32. V zadnji tretjini so bili v napadu agilnejši gostje, njihovo popolno neučinkovitost pa sta kaznovala Brendan Gallagher, ki je izkoristil številčno premoč na ploskvi za že četrti zadetek v sezoni, in Rus Aleksandr Radulov, ki je zatresel prazno mrežo in tako kronal izjemen večer.

Bil je namreč tudi asistent pri preostalih dveh golih Montreala, prvega je v 26. minuti prispeval Shea Weber. Na izenačenje ni bilo treba čakati dolgo, šest minut pozneje je svoj tretji gol v sezoni pristavil Jakub Voraček, kar pa je bilo tudi vse, kar so Letalci sinoči zmogli. Ravno češki desnokrilni napadalec je v zadnjih tekmah zelo učinkovit, v štirih je namreč prispeval kar sedem točk za tri gole in štiri podaje, kljub temu pa je Philadelphia vpisala še četrti poraz v petih obračunih.