NHL: Na derbiju zahoda vitezi po podaljšku premagali kralje (VIDEO)

Kapetan kraljev Anže Kopitar je v slabih 25 minutah na ledu ostal brez točke, zbral je en strel proti vratom tekmecev.

29. december 2017 09.15
APTOPIX Golden Knights Kings Hockey
A. V.
A. V.

Los Angeles - Hokejisti Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja so v severnoameriški ligi NHL v Staples Centru gostili najbolj vročo ekipo zahodne konference, Vegas Golden Knights. Vitezi so na derbiju zahoda prišli še do šeste zaporedne zmage, potem ko so po podaljšku slavili s 3:2. Junak večera je bil David Perron, ki je zadel po 1:31 minute dodatne igre.

V rednem delu tekme sta za goste, letos novince v tekmovanju za Stanleyjev pokal, zadela Brendan Leipsic in Jonathan Marchessault, vratar Marc-Andre Fleury pa je zaustavil 26 strelov proti svojim vratom.

Pri kraljih sta gola v razprodani domači dvorani dosegla Drew Doughty in Marian Gaborik, Jonathan Quick pa je zbral 36 obramb. Kapetan kraljev Kopitar je v slabih 25 minutah na ledu ostal brez točke, zbral je en strel proti vratom tekmecev.

Zdaj kralje, ki so ta čas na tretjem mestu zahoda, čaka niz treh zaporednih tekem v gosteh, ki ga bodo začeli v soboto pri Vancouver Canucks.