Slovo Jeseničanov v polfinalu INL

Hokejisti Jesenic so v polfinalu INL izgubili še tretjo tekmo proti Lustenauu (1:2) in izpadli iz tekmovanja.

19. marec 2016 21.46
19. marec 2016 22.02
mpi*Hokej
M. Ž.
M. Ž.

Lustenau - Hokejisti Jesenic so v prvenstvu INL nastope končali v polfinalu, potem ko jih je na tretji tekmi Lustenau premagal z 2:1 in napredoval s skupnim izidom 3:0. Njegov nasprotnik v finalu bo Bregenzerwald.

Lustenau je prvi gol dosegel v 27. minuti prek Dustina Wooda in vse do končnice odbijali napade Jeseničanov, nato pa v 59. minuti podvojili vodstvo z golom Dominika Oberscheiderja.

Železarji so hitro ukrepali in z ledu poklicali vratarja Žana Usa, kar se jim je obrestovalo, saj je Aleš Remar dvajset sekund kasneje znižal na 1:2, za izenačenje pa jim je zmanjkalo časa. Gostitelji so tako dobili tudi tretjo tekmo polfinala in se veselili napredovanja v finale.

Na drugi današnji tekmi polfinala je Bregenzerwald s 5:2 porazil najboljše moštvo rednega dela Felkirch in ga izločil  s skupnim izidom 3:0.