SP: Poljska visoko premagala Slovenijo

Slovenske hokejistke do na prvi tekmi SP divizije II (skupina A) izgubile proti Poljski z 2:9.

03. april 2016 00.44
M. Ž.
M. Ž.

Bled - Slovenska ženska hokejska reprezentanca je v uvodnem nastopu na svetovnem prvenstvu divizije II (skupina A) na Bledu izgubila s Poljsko z 2:9.

Slovenske hokejistke so bile danes brez možnosti za zmago in so že v uvodnih dvajsetih minutah prejele štiri gole, Poljakinje pa so v drugi tretjini dosegle še pet golov za suvereno zmago.

Za Slovenijo sta zadeli Nadja Kolman in Sara Confidenti, pri Poljakinjah pa je bilo šest strelk, še najbolj razpoložena je bila Katarzyna Franckowiak s tremi goli. Razmerje strelov je bilo 48:21.

Slovenijo jutri čaka dvoboj s Hrvaško (16.30).