Dragić nenatančen, Toronto izgubil

Toronto Raptors so na drugi pripravljalni tekmi doživeli poraz proti Philadelphia 76ers, član prve peterke Goran Dragić je imel met iz igre 0:4.
Fotografija: Goran Dragić ni imel mirne roke. FOTO: Eric Hartline/USA Today Sports
Goran Dragić ni imel mirne roke. FOTO: Eric Hartline/USA Today Sports

Slovenski košarkar Goran Dragić, ki se je pred novo sezono severnoameriške lige NBA preselil iz Miamija v Toronto, je s svojo novo ekipo odigral drugo pripravljalno tekmo.

image_alt
Goran Dragić bi pred slovesom osvojil še sever celine

Tokrat so Raptors gostovali v dvorani Wells Fargo Center pri Philadelphia 76ers in izgubili s 113:125. Dragić je odigral 22 minut in v tem času dosegel dve točki s prostih metov. Tekmo je začel v prvi peterki, v 22 minutah pa je v statistiko poleg dveh točk vpisal še po tri skoke in podaje, izgubil pa je tudi tri žoge. Njegov met iz igre je bil 0:4, za tri 0:3.

Pri Torontu, ki ima s pripravljalnih tekem za zdaj po eno zmago in poraz, se je z 22 točkami najbolj izkazal Og Anunoby, ki je dodal še po štiri skoke, podaje in ukradene žoge, pri gostiteljih pa s 16 točkami Georges Niang.

Dallas Mavericks z Luko Dončićem se bodo jutri pomerili z Los Angeles Clippers.