Naslov Bečiroviču

Sani Bečirovič je s svojim Petrochemijem v finalu iranskega državnega prvenstva ugnal Mahram, ki ga vodi Memi Bečirovič.

18. marec 2013 08.33
18. marec 2013 09.45
Š. R.
Š. R.

Ljubljana – Zanimivi in razburljivi finalni dvoboj iranskega državnega prvenstva je imel močan slovenski pridih. Na koncu je največ razlogov za veselje imel Sani Bečirovič, ki je s svojim Petrochemijem s 3:2 v zmagah ugnal Mahram, ki ga vodi Memi Bečirovič, zanj pa igra tudi Marko Milič.

V odločilni peti tekmi, ki jo je Petrochemi dobil z 88:74, je Sani Bečirovič dosegel 8 točk v 30 minutah igre, Milič pa je pri Mahramu igral 32 minut ter zbral 13 točk in 19 skokov. Finalna serija je bila sicer zelo izenačena. Petrochemi je dobil prvi dve tekmi, a je Mahram vrnil udarec in rezultat izenačil na 2:2.