NBA: New York klonil pred svojimi navijači

Za domačo zasedbo je slovenski košarkar Saša Vujačič v enaindvajsetih minutah dosegel 10 točk.

07. april 2017 10.19
Wizards Knicks Baseball
A. V., STA
A. V., STA
New York - Košarkarji New York Knicks so v severnoameriški ligi NBA doma izgubili z Washington Wizards s 103:106. Za domačo zasedbo je slovenski košarkar Saša Vujačič v enaindvajsetih minutah dosegel 10 točk, štiri skoke in tri podaje, na parketu pa je bil tudi v odločilnem zadnjem delu srečanja.

Domači so v zadnji četrtini zaostajali že za 12 točk, vendar ekipi, ki nima več možnosti za končnico, ni uspel popoln preobrat. Bradley Beal je nanizal 25 točk, tudi odločilno trojko 49 sekund pred koncem dvoboja, za goste iz ameriške prestolnice pa je John Wall dodal 24 točk in osem podaj.

Igralci Chicago Bulls so v gosteh s 102:90 premagali Philadelphio 76ers in so na sedmem mestu na vzhodnem delu lige, osmi pa so košarkarji Indiana Pacers, ki so Milwaukee Bucks premagali s 104:89. Tokrat prosti Miami Gorana Dragića je s tem nazadoval na deveto mesto in ima zmago ter tekmo manj od Chicaga in Indiane v boju za osmo mesto, ki zagotavlja nastop v končnici. Milwaukee je na šestem mestu z dvema zmagama več od Miamija.