1. SNL: v Stožicah slavje Olimpije

Nogometaši Olimpije so v 23. kolu državnega prvenstva doma tesno premagali Rudar (2:1).

11. marec 2012 18.01

Ljubljana - Ljubljanska Olimpija je na na drugem dvoboju spomladanskega dela prvenstva vknjižila še drugo zmago, potem ko je na domačem igrišču slavila proti Rudarju (2:1). Odigrana je bila tudi tekma med Muro in Triglavom, ki ga je dobila prva (2:0).

Varovanci Bojana Prašnikarja so po visoki zmagi nad Lendavo tokrat gostili Rudar in večino dela opravili že v prvem polčasu, ko sta se med strelce vpisala Dalibor Radujko in Dare Vršič, s 17 zadetki najučinkovitejši igralec lige. Goste je v drugem polčasu v igro vrnil Majcen, vendar nogometaši Rudarja več niso zmogli, zmaga je ostala doma.

Moštvo Mure je danes danes z zmago nad Triglavom izkoristilo včerajšnji spodrsljaj Gorice in po novem zaseda tretje mesto (38), z dvema točkama zaostanka za Olimpijo (40).