Casilla junak Reala proti Milanu

Prijateljska tekma med Real Madridom in Milanom v Šanghaju se je končala po 11-metrovkah z 10:9.

30. julij 2015 19.13
SOCCER-CHAMPIONS/CHINA
Š. Ro., Delo.si

Šanghaj - Na prijateljski tekmi v Šanghaju se je dvoboj dveh evropskih velikanom Real Madrida in Milana po rednem delu končal brez zadetkov, nato pa so po strelih z bele točke zmagali Španci z 10:9.

Nase je na tekmi opozoril zlasti vratar Kiko Casilla, ki je v zadnji seriji najprej zadel gol, nato pa ubranil strel 16-letnega vratarja Milana Gianluigija Donnarumme.

Četverec Gareth Bale, je tokrat zaigral za napadalcem Karimom Benzemajem, Cristiano Ronaldo in Lucas Vazquez so v prvem polčasu povzročili Milanu veliko dela v obrambi, še zlasti nevarni so bili v protinapadih. V drugem polčasu se je igra bolj razživela tudi na drugi strani. Za Madridčane je imel najlepšo priložnost Toni Kroos, za Milan bi lahko zadel Carlos Bacca, a se je s sijajno obrambo z eno roko izkazal Casilla.

Madridčani so tako z zmago zaključili prijatejski turnir na Kitajskem, na katerem so se pomerili tudi z Interjem, pred tem pa nastopili še v Avstraliji proti Romi in Manchester Cityju.

Real Madrid sv AC Milan 10-9 (0-0) Full... by livegoalshd