Iličić najprej strelec, nato poškodovanec

Na tekmi italijanskega pokala med Fiorentino in Sieno je gol zabil tudi Josip Iličić, ki pa je tekmo končal na nosilh.

23. januar 2014 21.48
Italy Soccer Europa League
Š. Ro., Delo.si

Ljubljana - Na četrtfinalni tekmi italijanskega nogometnega pokala je Fiorentina z 2:1 premagala Sieno. Do uvrstitve v polfinale je svojemu moštvu pomagal tudi Josip Iličić, ki se je vpisal med strelce in v 20. minuti poskrbel za vodstvo z 1:0.

»Jojo« je sicer tekmo končal nesrečno, na nosilih, potem ko ga je v drugem polčasu zrušil eden od nogometašev Siene. Bržkone gre za poškodbo rame.

V 59. minuti je za Sieno izenačujoči zadetek dosegel Guillermo Gonzalo Suarez, zmagoviti gol pa je 15 minut pred koncem dosegel Marvin Compper.

V polfinale italijanskega pokala se je po zmagi nad Juventusom že prebila Roma, Udinese je premagal Milan. Naslednji teden se bosta za zadnjo polfinalno vstopnico pomerila še Napoli in Lazio.