
Galerija



Postanite naročnik | že od 14,99 €

Bolniške odsotnosti so zdravstveno blagajno lani stale 638 milijonov evrov, letos pa se bo za znesek, namenjen za nadomestila, zaradi povečevanja števila dolgotrajnih staležnikov zvišal za osem odstotkov oziroma 52 milijonov evrov. K boljšemu upravljanju teh odsotnosti naj bi vsaj delno prispeval tudi novi inštitut za enotno izvedenstvo, predlog zakona za njegovo ustanovitev naj bi v državnem zboru obravnavali na oktobrski seji.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji