Dober dan!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
Knjiga

Izpod peresa: Tomaž Šalamun

Tomaž Šalamun: Noj dvigne glavo in trka po dimniku
27. 11. 2010 | 21:49

Tomaž Šalamun

Noj dvigne glavo in trka po dimniku

Odvrgli smo si viseče
mreže. Leteli smo v

boksu. Moji prsti so se
zavihali nad mokro

žabico. Gnile hruške so z
negnilimi hruškami

popadale na tla. Jod
velja. Velja

bomba. Bomba velja.
Jod velja. Hodulje

so moj brat. Brez
hodulj sem

nič. Brez hodulj sem sončni
zahod in vzhod in tla.


Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine