Slovenci so se po slabih izkušnjah spet začeli zanimati za vlaganje na borzi. Zdi se, da je fiasko z lastništvom delnic oziroma izgubo premoženja za sto tisoč Slovencev NKBM pozabljen. Jasno, rasti tečajev so vrhunske, vse skupaj je skoraj preveč dobro, da bi trajalo. Krka, recimo, se je včeraj dotaknila 217 evrov za delnico.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji