V stavbi mariborskega univerzitetnega kliničnega centra na Ljubljanski ulici se je v zgodnjih dopoldanskih urah zgodila delovna nesreča s smrtnim izidom, poroča Uprava za zaščito in reševanje.
Maribor - Nesreča se je zgodila, ko sta dva delavca opravljala servis dvigala. Pri tem je prišlo do električnega stika, nakar se je kabina dvigala nepričakovano dvignila in enega delavca stisnila. Pripadniki Poklicne gasilske enote Maribor so ga rešili, kljub prvi pomoči, ki so mu jo nudili reševalci, pa je podlegel poškodbam.
Kot so sporočili iz mariborske policijske uprave, bodo policisti opravili ogled kraja ter ugotovili vzrok in okoliščine nesreče. Kraj dogodka si bo ogledal tudi delovni inšpektor.
Komentarji