Dobro jutro!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
Črna kronika

V kleti na Goričkem odkrili mrtva moškega in žensko

Kot neuradno navaja portal Sobotainfo, so pokojna odkrili v vinski kleti, kar nakazuje, da sta morda umrla zaradi zastrupitve s plini.
FOTO: Jure Eržen/Delo
FOTO: Jure Eržen/Delo
R. I.
2. 10. 2025 | 17:15
2. 10. 2025 | 20:43
1:21

V naselju Martinje na Goričkem so v kleti odkrili dve mrtvi osebi, moškega in žensko, poroča portal Sobotainfo. Gre za 70-letnega moškega in 60-letno žensko. Tragični dogodek so potrdili na Policijski upravi Murska Sobota, vzrok smrti pa še preiskujejo.

Kot neuradno navaja portal, so pokojna odkrili v vinski kleti, kar nakazuje, da sta morda umrla zaradi zastrupitve s plini. Med možnimi vzroki omenjajo ogljikov dioksid kot rezultat vrenja mošta  ali pa ogljikov monoksid, ki nastaja pri nepopolnem izgorevanju goriv.

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine