Pozdravljeni!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
Slovenija

Pahor še razmišlja o razpustitvi ministrstva

Iz kabineta predsednika vlade Boruta Pahorja so potrdili današnjo novico, objavljeno v Delu, da premier razmišlja o ukinitvi ministrskih položajev brez listnice.
24. 12. 2010 | 15:51
Ljubljana - O tem se je danes pogovarjal z bivšima ministroma Zlato Ploštajner in Henrikom Gjerkešem. V pogovoru z njima in nekaterimi drugimi strokovnjaki s tega področja se je želel pred ponedeljkovim pogovorom s kandidatko Desusa za novo ministrico Dušo Trobec Bučan predsednik vlade prepričati, ali je sploh nujno, da se ohrani v vladi položaj ministra brez listnice, ali naj se njegove pristojnosti razdelijo med druga primerna ministrstva. O takem zmanjševanju vlade premier sicer razmišlja za v prihodnje, so v sporočilu za javnost pojasnili v premierovem kabinetu.

Bo šlo z Gjerkešem tudi ministrstvo?

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine