
Galerija



Postanite naročnik | že od 14,99 €

Mesić se je v pogovoru med drugim tudi zagovarjal glede nedavnega razkritja, da še vedno prejema 39 evrov pokojnine iz Srbije, ker je bil zadnji predsednik predsedstva SFRJ, poroča STA. Kot je poudaril, v tem ne vidi nič nenavadnega, saj je vendarle dve leti delal v Srbiji in plačeval prispevke ter je torej na pošten način zaslužil to pokojnino. Bi pa seveda preživel tudi brez teh 39 evrov, je dodal.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji