Slovenski novinarji 11-krat na zmagovalne stopničke

V Pamporovem se na 65. srečanju novinarjev smučarjev do nedelje mudi okoli 200 novinarjev iz 30 držav.
02. marec 2018 14.39
13. april 2018 18.00
C. R.
C. R.

Ljubljana – Enajstčlanska ekipa, ki se ta teden mudi v bolgarskem Pamporovu, je bila danes uspešna tudi v smučarskih tekih in osvojila dve zlati in dve bronasti medalji. Med članicami je z vso konkurenco prepričljivo opravila Delova novinarka Maja Grgič, uspeh pa je s tretjim mestom dopolnila Petra Lesjak Tušek z Večera. Med člani je bil zlat Uroš Esih z Večera, bronast pa Tomaž Okorn, MMC.

»Proga je bila lepa, a zahtevna v težkih vremenskih razmerah. Veseli me, da smo znova dokazali, da nismo dobri le v alpskem smučanju, ampak tudi v tekih. K temu je prispeval tudi dober servis smuči kolega Gregorja Puclja in Darka Korena,« je po tekmi povedala Grgičeva.

Na zmagovalnih stopničkah. Foto: Barbra Jermann

Skupaj s tremi veseslalomskimi kolajnami in kombinacijo je ekipa skupaj osvojila 11 kolajn.