Dobro jutro!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
Drugo

Biki za novo leto zapeli navijačem

V klubu Chicago Bulls so pripravili posebno čestitko.
29. 12. 2010 | 09:24
CHICAGO – Božič in novo leto sta kot nalašč za dobre želje za leto, ki prihaja, da bi bilo to boljše in ah oh in sploh lepo. V Ligi NBA veliko pozornosti namenijo skrbi navijačem, predvsem s tem, da za njihov nagovor skrbijo kar igralci. Tako je tudi v tem prazničnem času.

V klubu Chicago Bulls so pripravili posebno novoletno čestitko, kjer so se pred mikrofon postavili sedanje in nekdanje zvezde bikov iz vetrovnega mesta – peli so Joakim Noah, Carlos Boozer, Derick Rose in Scootie Pippen.

Po poslušanem je jasno: precej bolje igrajo košarko, kot pa pojejo. Če bi bili pevci, bi bili lačni, ne pa milijonarji, kot so danes. In to le in samo zato, ker dobro igrajo košarko.

 

Oglejte si pojoče košarkarje:

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine