Klub mora nemudoma plačati 200.000 evrov Američanu Antoniu Gravesu.
ZAGREB – V Ljubljani se očitno Olimpija dviga iz blata, kamor je bila pahnjena zaradi diletantov na vodstvenih položajih. Povsem drugače pa je v Zagrebu, kjer so dobesedno šteti dnevi Ciboni.
Igralci plače v novi sezoni še niso dobili. Ekipa je sestavljena povsem sindikalno, zato tudi ne čudi, da v Evroligi sploh še nimajo zmage. V četrtek so klubu izklopili elektriko, razlog jasen: račun ni bil plačan.
Zaradi takih nemogočih razmer je pod vprašajem celo igranje tekme osmega kroga Lige NLB, ko v nedeljo ob petih v Zagrebu gostuje srbski Radnički.
Povrh vsega je arbitražno sodišče pri svetovni košarkarski zvezi ugodilo tožbi ameriškega košarkarja Antonia Gravesa, ki mu mora obubožani klub nemudoma plačati 200.000 evrov.
V tej brezizhodni situaciji sta svoje slovo napovedala tudi predsednik in direktor. Ljubitelji košarke so si omislili na socialnem omrežju facebook posebno skupino v podporo klubu. A se zdi, da tudi to ne bo pomagalo ...
Komentarji