Dober dan!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
Drugo

Diamant prestopil za 35 miljonov evrov

Manchester City z novim napadalcem cilja na vrh.
29. 12. 2010 | 12:56
MANCHESTER – Edin Đeko zapušča Wolfsburg, poročajo angleški mediji. Za svoj novi klub naj bi zaigral 5. januarja na derbiju proti Arsenalu.

Štiriindvajsetletnik je bil do nedavnega najboljši strelec kluba in eden ključnih mož za osvojitev naslova nemški prvaka leta 2009. V letošnji sezoni Wolfsburgu ne gre najbolje, saj so šele na 13. mestu prvenstvene lestvice. Očitno je njegov trener Steve McClaren dobil ultimat, da je treba klub okrepiti. Z denarjem, ki ga bodo dobili od prestopa, to ne bo težko.

Manchester City je tako zmagal v bitki za enega najbolj iskanih napadalcev v Evropi. Zanj sta se med drugim zanimala Liverpool in AC Milan.

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine