Dober dan!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
Drugo

Namestov hokejistov so se stepli navijači

Vroča kri med hokejsko tekmo je nekaj povsem običajnega, a tokrat so se stepli kar na tribunah.
25. 12. 2010 | 10:23
STOCKHOLM – Mestni derbi med hokejskimi moštvi AIK in Djurgarden je moral biti prekinjen za 20 minut, saj so se navijači na tribunah spopadli med sabo in policijo, vrgli so tudi dimne bombe v ledeno dvorano Globe Arena. Pretep naj bi se začel že pred tekmo, ki pa se je končala z zmago Djurgardna in rezultatom 3 : 1.

Po tekmi sta obe moštvi obsodili dejanje svojih navijačev, švedska hokejska zveza pa že razmišlja o tem, da bi na potencialno tvegane tekme lahko prišli le navijači domačega moštva.

 

 

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine