Večina igralk že devet mesecev ni dobila plačil.
LJUBLJANA – Leto 2010 si bodo zapomnile tudi rokometašice Olimpije, ki so se izkazale v Evropi, prišle so med 16 v pokalu EHF, zdaj pa je jasno, da klub ugaša.
Pred dvema letoma so vodilni, predsedstvo v sestavi Dušan Kecman, Jure Janković, Tomaž Jeršič in Franjo Bobinac, na glas povedali, da si klub želi na pota stare slave. A od tega ne bo nič.
Večina igralk že devet mesecev ni dobila plačila, rešitve ni na obzorju, razen najbrž bankrota ali prisilne poravnave. Igralke bodo proste brez odškodnine.
Klub se bo povsem reamateriziral.
Komentarji