S četrtka na petek je preživel noč v milanskih barih.
MILANO – Brazilec Ronaldinho je v tem tednu zopet zaigral za državno reprezentanco, s katero se je v Dohi pomeril z Argentino in doživel poraz.
Ta konec sveta, kjer sta se merili južnoameriški ekipi, ima še eno posebnost – (vsaj v javnosti) ni alkohola. Igralec AC Milana je po prihodu v Italijo nemudoma vse nadoknadil.
S četrtka na petek je preživel noč v milanskih barih, enega je zapustil sredi noči okoli druge. Trener Massimiliano Allegri je bil upravičeno besen, ko so mu na uho prišla dejstva o Brazilčevem ponočevanju: »To zagotovo niso ure, ko naj bi bil profesionalni športnik buden in pokonci.«
Podpredsednik kluba Adriano Galliani še ni želel povedati, ali bo igralec kaznovan.
Komentarji