Dobro jutro!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
Drugo

V Vujačićevi dvorani umrl mlad navijač

Nesreča se je zgodila nekaj minut po koncu srečanja.
22. 11. 2010 | 19:24
LOS ANGELES – Tekma Lige NBA je terjala žrtev. Skupil jo je dveletni deček, ki je padel iz ene izmed elitnih lož.

Vest o tragediji je potrdila tudi policija v Los Angelesu, kjer je bila minulo noč tekma med domačim klubom LA Lakers (za njih igra Saša Vujačić) in gostujočo ekipo Golden State. Kot so zapisali, je nesrečnež padel 15 metrov globoko, ob padcu in prihodu reševalcev naj bi bil še pri življenju, potem pa je umrl.

Nesreča se je zgodila nekaj minut po koncu srečanja, še vedno pa ni jasno, kako.

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine