1:0 in 2:1 je bilo za Los Angeles premalo

Anže Kopitar na gostovanju v St. Louisu dosegel točko za podajo.
Fotografija: Po dveh zaporednih zmagah so Anže Kopitar in drugi igralci Los Angelesa izgubili pri prvaku St. Louisu. FOTO: USA TODAY SPORTS

Hokejski večer v NHL se ni izšel za Los Angeles in Anžeta Kopitarja. Na gostovanju pri pri branilcu naslova St. Louis je LA po dveh zmagah izgubil z 2:5.

Los Angeles je proti aktualnim prvakom lovil tretjo zaporedno zmago, a doživeli visok poraz. Toda Kopitar in drugi so celo dvakrat bili v prednosti. Za LA je bila znova igra v obrambi z igralcem manj.

Jeff Carter je v 15. minuti zadel za prvo vodstvo gostov, za drugo in zadnjo pa v 24. minuti Alex Lafall. Asistenco je dodal Kopitar.

Anže Kopitar je na ledu preživel dobrih 19 minut. Los Angeles ima v tej sezoni na svojem računu štiri zmage in šest porazov. V pacifiški konferenci je LA na zadnjem mestu.