Anže Kopitar in kralji brez moči

Hokejisti Las Vegasa os v Staplec Cnetru v Los Angelesu prepričljivo premagali gostitelje.
Fotografija: Branilec Las Vegasa Brayden McNabb se je Anžeta Kopitarja lotil tudi z nedovoljenimi prijemi. FOTO: Kirby Lee/Usa Today Sports

Hokejisti Los Angelesa so v NHL na domačem ledu izgubili proti Vegasu z 2:6. Anže Kopitar tokrat v dobrih 19 minutah ni dosegel gola ali podaje, sprožil pa je en strel proti vratom.

Oba zadetka za Kalifornijce je prispeval Trevor Moore, obakrat pa mu je podal Adrian Kempe. Pri gostih, ki so prvo tretjino dobili s 3:1, zadnjo pa z 2:0, sta po gol in dve podaji prispevala Tomaš Nosek in Max Pacioretty. Mark Stone in Alex Tuch sta dodala po gol in podajo.

Kralje iz Los Angelesa naslednji obračun čaka v noči na soboto, ko bodo gostovali pri Coloradu.