Kopitarjevi kralji izgubili s Florido

Anže Kopitar je dosegel gol in podajo. Za kalifornijsko zasedbo je bil to 15. poraz v zadnjih 17 dvobojih.
Fotografija: Anže Kopitar je dosegel gol in podajo, toda to je bilo premalo. FOTO: Reuters
Anže Kopitar je dosegel gol in podajo, toda to je bilo premalo. FOTO: Reuters

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL sinoči izgubili dvoboj s Florido s 3:4. Slovenski zvezdnik kalifornijske ekipe Anže Kopitar je dosegel gol in podajo.

Kopitar je podal pri prvem golu gostiteljev, ki ga je v prvi tretjini dosegel Dustin Brown, ter nato poskrbel še za vodstvo s 3:2 v zadnji tretjini. Toda Florida je odgovorila z dvema zadetkoma ob koncu tekme, najprej je izenačil Jevgenij Dadonov, za zmago pa v 59. zadel še Jonathan Huberdeau. Za Los Angeles je drugi gol dosegel Brendan Leipsic.

Za kalifornijsko zasedbo je bil to 15. poraz v zadnjih 17 dvobojih. Naslednjo tekmo bodo Kopitar in soigralci igrali v torek, ko bodo gostili Winnipeg.