Ni golov in podaj, ni zmage

Zvzednik LA Kings Anže Kopitar po porazu proti Nashvillu ostaja pri 29 točkah v tej sezoni.
Fotografija: Anže Kopitar in njegovi kralji iz Los Angelesa so imeli v Alexandru Carrieru in drugih plenilcih iz Nashvilla premočne tekmece. FOTO: Harry How/AFP

Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar je v NHL s svojo ekipo Los Angeles Kings gostil Nashville, ki se je utrdil na drugem mestu zahodne konference, potem ko je bil boljši s 4:2.

Filip Forsberg, Matt Duchene in Matt Luff so v prvih 23 minutah gostom priigrali visoko prednost s 3:0. Dustin Brown v 30. in Martin Firk v 51. minuti sta gostitelje vrnila v igro, toda v 59. minuti jim je vse upe po ugodnem razpletu pokopal Jakov Trenin, ki je zadel ob igralcu manj na ledu.

Kopitar se tokrat ni vpisal med strelce ali podajalce ter ostaja pri 29 točkah.

Los Angeles, ki je deseti v zahodni konferenci, bo naslednjo tekmo igral v noči na nedeljo, ko bo gostil Detroit.