Obradović uspešen tudi na gostovanju v Splitu

Košarkarji Partizana so dobili prvo tekmo 2. kola regionalne lige Aba.
Fotografija: Beograjčani (v črnem) so bili premočni za Dalmatince. FOTO: Ivica Cavka/Split
Beograjčani (v črnem) so bili premočni za Dalmatince. FOTO: Ivica Cavka/Split

Košarkarji Partizana so dobili prvo tekmo 2. kola regionalne lige Aba, v kateri v tej sezoni vnovič igrata tudi slovenska kluba Cedevita Olimpija in Krka. Beograjčani, ki jih je pred začetkom sezone prevzel sloviti trener Željko Obradović, so zmagali na gostovanju v Splitu.

Najboljša strelca obeh ekip sta bila domačin Toni Perković (17), in ameriški adut črno-belih Zach LeDay (15). Nejc Barič je zbral 6 točk (za dve 3:3, trojke 0:4) in 3 podaje v 21 minutah igre za Split, Gregor Glas pa 7 točk (za dve 0:1, trojke 2:3, prosti meti 1:2), 2 skoka in 1 podajo v 14 minutah igre za Partizan. Ljubljančane čaka druga tekma regionalne sezone v nedeljo zvečer v Banjaluki, Novomeščani bodo dan prej gostili Igokeo.