Bravu šesta zaporedna zmaga, Celje ne melje

Prva slovenska nogometna liga v znamenju troboja za državnega prvaka.
Fotografija: Bravo še naprej igra zmagoviti nogomet v pokoronavirusnem prvenstvu. FOTO: Uroš Hočevar

V prvi slovenski nogometni ligi so ta vikend na sporedu tekme 29. kroga. Danes sta bila para Bravo in Mura ter Celje in sežanski Tabor. Celje je po porazu v Murski Soboti nujno potrebovalo tri točke, če je še hotelo sanjati o naslovu državnega prvaka. A Primorci so na stadionu Z'dežele povedli v 52. minuti prek Marka Krivičića, gostiteljem pa je v 70. minuti z golom za vsaj eno točko muke delno zmanjšal Luka Kerin.

Nogometaši Brava pa so z zadetkom Aljoše Matka z 1:0 ukanili Muro, to je bila njihova šesta zaporedna zmaga in četrta v nadaljevanju lige po koronski krizi.

Olimpija in Maribor v troboju za šampiona jutri igrata v Domžalah in v Ljudskem vrtu proti Rudarju.