Ni Mbappeja, ni Neymarja, brez skrbi: tu je Messi

Francoski prvak PSG se je rešil po zaostanku proti Toulousu, junak tekme Argentinec, ki je zadel še desetič v sezoni.
Fotografija: Lionel Messi tudi po osvojitvi naslova svetovnega prvaka ohranja vrhunsko formo. FOTO: Franck Fife/AFP

Nogometaši Paris Saint-Germaina so v 22. krogu francoskega prvenstva premagali Toulouse z 2:1 in se utrdili na prvem mestu lestvice.

Parižani, ki so igrali brez poškodovanih Kyliana Mbappeja in Neymarja ter še nekaj članov udarne enajsterice, so se znašli v zaostanku v 20. minuti, ko je za Toulouse zadel Branco van den Boomen.

V 38. minuti je izid poravnal Achraf Hakimi, ta pa je bil 20 minut pozneje podajalec pri vodilnem zadetku PSG, ki ga je dosegel Lionel Messi. Za Argentinca je bil to deseti gol sezone, ob tem ima tudi deset podaj.