Nogometaši Krškega neporaženi tudi z igralcem manj (VIDEO)

Pred domačimi navijači so se s Triglavom razšli z 1:1, oboji ostajajo pri po eni zmagi v sezoni.
Fotografija: Macario Hing-Glover (levo) in soigralci v majici Krškega so vpisali že četrti neodločen izid v sezoni. FOTO: Leon Vidic/Delo

Krško – V prvem dvoboju šestega kola slovenskega prvoligaškega tekmovanja so se nogometaši Krškega in Triglava razšli z neodločenim izidom, 1:1, zadetka sta padla v drugem polčasu. Oboji tako ostajajo pri po eni zmagi, le da imajo gostitelji točko več, saj so se sinoči že četrtič v sezoni razšli brez zmagovalca. Večino drugega polčasa so se morali sicer znajti z zgolj desetimi igralci, že v 50. minuti je moral zaradi grobega prekrška nad Gašperjem Udovičem predčasno pod prho Dario Tomić.

Rdeč karton že v 50. minuti

Če prvi polčas ni bil pretirano živahen, pa se je igra razplamtela po glavnem odmoru. Tako je Marco da Silva že v 48. minuti izvrstno izvedel prosti strel s kakih 30 metrov, vratar Jalen Arko pa je posredoval ravno toliko, da se je žoga odbila v vratnico. V 72. minuti so se gostje dokopali do vodstva, Marko Zalokar je poskus Egzona Kryieziuja še ubranil, odbitek pa je Udovič pospravil v mrežo. Tik pred koncem, v 86. minuti, pa so gostitelji izenačili. Ožbej Kuhar je s prekrškom nad Esterjem Soklerjem zakrivil enajstmetrovko, ki jo je rutinsko izvedel Milan Ristovski.