Zmaga za Bravo, remi v Kranju, derbi jutri v Stožicah

Triglav in Domžale sta se razšla brez zmagovalca, Bravo je že v prvem polčasu razblinil dvome o zmagovalcu v Velenju.
Fotografija: Senijad Ibričić je rešil točko Domžalčanom. FOTO: Uroš Hočevar
Senijad Ibričić je rešil točko Domžalčanom. FOTO: Uroš Hočevar

Začelo se je 27. kolo v 1. SNL, ki bo vrhunec doživelo jutri s tekmo med vodilnima Olimpijo in Celjem.

Nogometaši kranjskega Triglava in Domžal so se že razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0). Strelca sta bila Berat Beciri za domače (50) in Senijad Ibričić (86) za goste. V 77. minuti so Domžalčani, ki ostajajo na predzadnjem mestu, ostali brez Svena Karića.

Bravo blestel ob jezeru

Ob 20. uri se je začela še tekma Rudar Velenje – Bravo, po prvem polčasu je bil rezulat 0:3. Dva gola je dal Roko Baturina, enega Sandi Ogrinec. Upanje zadnjeuvrščenega moštva v 1. SNL je z golom z 11-metrov okrepil Damjan Trifkovič, toda izid se do konca ni spremenil in novinec Bravo se je utrdil v sredini lestvice, knapom pa praktično ni več rešitve.

Olimpija in Celje bosta odigrala zelo pomembno tekmo v boju za naslov prvaka. FOTO: Leon Vidic

V Stožicah ena ključnih tekem

Jutri bosta tekmi Olimpija – Celje (18) in Mura – Tabor Sežana (20). V nedeljo pa Maribor – Aluminij (20.30).