
Naročite se

Maribor - V polfinalu slovenskega nogometnega pokala so se Celju, Domžalam in Kopru po pričakovanjih pridružili Mariborčani. Na povratni četrtfinalni tekmi so še drugič premagali Krko, tokrat s 4:2, potem ko se je prvi obračun v Novem mestu končal z 2:1.
Vijolični so se sicer na tekmi reševali po zaostanku z 0:1, potem ko je Krka v 4. minuti povedla z golom Žige Kastrevca. Izenačenje so prvaki dočakali v 21. minuti, zanj je poskrbel Damjan Bohar. Dolenjci so na odmor lahko odšli zadovoljni, z aktivnim rezultatom 1:1. Še bolj zadovoljni so lahko bili v 63. minuti, ko so v Ljudskem vrtu drugič na tekmi povedli, razveselil je Josip Fuček.
A pri Mariborčanih je tedaj vrag vzel šalo. Že ptri minute pozneje je Luka Zahović zabil za izenačenje, Bohar je 68. minuti zadel drugič, David Biton pa je v 72. minuti postavil piko na i popolnemu preobratu za uvrstitev med najboljšo četverico.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
Komentarji