Dobro jutro!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
PREMIUM   D+   |   Zimski športi

Ker sem še vedno med začetniki, potrebujem tekme

Pogovor z Anamarijo Lampič v pričakovanju svojih prvih OI z biatlonsko puško. Preživela lepe počitnice v Mehiki in na festivalu Sziget.
Kot ponavadi Anamarija Lampič napore premaguje z veliko pozitivne energije. FOTO: Voranc Vogel/Delo
Kot ponavadi Anamarija Lampič napore premaguje z veliko pozitivne energije. FOTO: Voranc Vogel/Delo
3. 10. 2025 | 16:00
3. 10. 2025 | 16:01
8:38

V nadaljevanju preberite:

Ob začetku koledarske jeseni smo se srečali z našo vodilno biatlonko Anamarijo Lampič. Kako so minevali njeni zadnji poletni tednih dolgih priprav? Kako je preživljala prosti čas na višinskih pripravah? S kakšnimi spomini se ozira na olimpijske nastope v smučarskem teku in kako se bo lotila biatlonskega izziva na tem največjem zimskem tekmovanju? Kako to, da je bila letos na poletnih počitnicah v Mehiki brez fanta Boštjana? Kakšen je bil oddih v družbi sestre Tinkare in kako sta doživeli sloviti festival Sziget v Budimpešti?

 

Sorodni članki

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine