NHL: Buffalo na lovu za Washingtonom in končnico

Tyler Myers je z zadetkom v podaljšku poskrbel za zmago Buffala nad Montrealom in lovom za mesta, ki vodijo v končnico.

13. marec 2012 07.23
13. marec 2012 07.47
D. O., Delo.si

Ljubljana - Če je moštvo Buffalo Sabres še pred dvema mesecoma delovalo, kot ekipa, ki lahko le sanja o igranju v končnici lige NBA, so se stvari sedaj povsem obrnile.

Z zmago v podaljšku nad Montrealom (3:2) so se namreč utrdili na devetem mestu v vzhodni konferenci, njihov zaostanek za Washingtonom pa znaša le še dve točki.

»Še nekaj mesecev nazaj se je zdelo praktično nemogoče, da bi lahko igrali tako dobro. Toda za nami je dolga, dolga pot. Po prejetem golu v zadnji minuti zadnje tretjine smo pokazali pravi karakter in v podaljšku prišli do zmage,« je dejal junak tekme Tyler Myers.