NHL: Kopitar z golom in podajo junak nove zmage

Hokejisti Los Angeles Kings so po podaljšku s 3:2 premagali Carolino, spet je blestel kapetan Anže Kopitar.

10. december 2017 08.32
HOCKEY-NHL-LAK-OTT/
N. Gr.
N. Gr.

Los Angeles - Kralji iz mesta angelov ostajajo najbolj vroča ekipa lige, za osmo zaporedno zmago pa so se morali precej potruditi. Tyler Toffoli in Anže Kopitar sta zadela v razmaku slabih treh minut v drugi tretjini in zdelo se je, da je zmaga že zagotovljena, a je Elias Lindholm v zadnji tretjini izenačil.

Zmago je 20 sekund pred koncem podaljška Kraljem prinesel Tanner Pearson, odličen je bil tudi Jonathan Quick z 32 obrambami. Quick je eden glavnih junakov dobrega niza Los Angelesa, po povratku po poškodbi je na zadnjih šestih tekmah prejel le devet zadetkov, Los Angeles pa sploh še ni izgubil.

Anže Kopitar nadaljuje z vrhunskimi predstavami v tej sezoni, ob zadetku po podaji Tylerja Toffolija je vpisal še asistenco.