NHL: Kralji v Dallasu prekinili niz porazov

Hokejisti Los Angelesa so na peti tekmi gostujoče turneje premagali Dallas s 3:1, Anže Kopitar ni vknjižil točk.

05. november 2014 08.31
SPO-HKO-HKN-LOS-ANGELES-KINGS-V-DALLAS-STARS

Dallas - Hokejisti Los Angelesa so na zadnji tekmi gostujoče turneje v Dallasu slavili s 3:1 in s tem prekinili niz štirih zaporednih porazov.

Kralji so tekmo začeli neprepričljivo, saj so prvi gol prejeli že v tretji minuti. Vernon Fiddler je začel protinapad na levi strani in podal do Shawna Horcoffa, ta pa je iz bližine premagal Jonathana Quicka.

Gostje so izid izenačili v 23. minuti z igralcem manj, ko je Trevor Lewis ukradel plošček v nasprotnikovi tretjini in za konec opravil še z vratarjem Karijem Lehtonenom.

Los Angeles je povedel v 45. minuti. Mike Richards si je priboril plošček v napadalni tretjini in podal do Dustina Browna, ki je na svoj 30. rojstni dan zatresel mrežo Dallasa. Zmago Kraljev je potrdil Kyle Clifford v 52. minuti tekme.

Anže Kopitar je igral 21 minut in sprožil tri strele, vendar ni vpisal novih točk.

Kralji se po petih zaporednih gostujočih tekmah znova vračajo v domačo dvorano, kjer bodo v noči s četrtka na petek gostili ekipo New York Islanders.