NHL: Šesti zaporedni poraz Chicaga, 12 golov v Edmontonu (VIDEO)

13. februar 2018 08.33
HOCKEY-NHL-ARI-CHI/
J. M., STA
J. M., STA

Los Angeles - Hokejisti v ligi NHL nimajo olimpijskega premora. Ta bi morda najbolje del Chicagu, ki je izgubil že šestič zapored. Tokrat je bila od doma s 6:1 boljša najslabša ekipa lige Arizona. Blestel je predvsem domači vratar Antti Raanta, ki je zaustavil kar 37 strelov »Blackhawksov«. Arizona kljub tej zmagi ostaja na zadnjem mestu lige.

Derbi vzhoda med Torontom in Tampo so dobili prvi, vodilno moštvo lige so ugnali s 4:3. Domači so vodili že s 3:0, nato pa je Tampa najprej do konca druge tretjine rezultat znižala, na začetku zadnjega dela pa v razmaku dvajsetih sekund prišla do izenačenja. Tekmo je nato v 45. minuti odločil James van Riemsdyk. V Edmontonu pa so gledalci videli kar 12 zadetkov in poraz domačega moštva proti Floridi s 7:5.

Los Angeles Anžeta Kopitarja bo v noči na sredo gostoval pri Carolini.