NBA: vidna vloga Udriha pri zmagi nad Milwaukeejem (VIDEO)

Memphis Grizzlies so bili s 96:83 boljši od Milwaukeeja, Beno Udrih je dosegel 14 točk.

15. marec 2015 08.34
Bucks Grizzlies Basketball

Memphis - Košarkarji Memphisa so ponoči gostili Milwaukee in ga premagali s 96:83, kar je njihova 46. zmaga v sezoni.

Grizliji so tekmo pričeli nekoliko slabše in že v prvi četrtini zaostajali za deset točk (4:14), kar pa so hitro nadoknadili uvodnih dvanajst minut končali s prednostjo 22:20.

Memphis je v nadaljevanju dobil zagon in začel narekovati tempo. Tako je slabe štiri minute pred koncem prvega polčasa že vodil z dvomestno prednostjo (40:30), pred zadnjo četrtino pa je imel sedemnajst točk prednosti (78:61), kar je bil za goste prevelik zalogaj.

Pri Memphisu so vsi člani začetne peterke dosegli dvomestno število točk. Najučinkovitejši je bil Courtney Lee s 17 točkami, Jeff Green in Zach Randolph sta jih dodala po 15, Beno Udrih se je izkazal s 14 točkami (za dve 4-8, trojke 2-2), 3 skoki in 2 podajama, Marc Gasol pa je vknjižil 12 točk.

V vrstah Milwaukeeja je bil najbolj razpoložen Giannis Antetokounmpo z 19 točkami, Khris Middleton jih je dodal 17.