Berić v polno proti Reimsu (VIDEO)

Slovenski reprezentančni napadalec Robert Berić je St. Etiennu pomagal do ligaške zmage nad Reimsom (3:0).

31. oktober 2015 20.54
FBL-FRA-LIGUE1-SAINTETIENNE-REIMS

St. Etienne - Francoski nogometni klub St. Etienne je v dvanajstem kolu državnega prvenstva s 3:0 premagal Reims, enega izmed golov pa je dosegel slovenski reprezentančni napadalec Robert Berić.

Prav Berić je v 63. minuti dosegel prvi gol na dvoboju, ko je izkoristil podajo Francoisa Clerca z desne strani in iz neposredne bližine premagal vratarja Johnnyja Placideja (v spodnjem videu).

Slovenski napadalec je tako na osmem prvenstvenem nastopu dosegel še tretji gol in je na prvem mestu klubske lestvice strelcev, ki si ga deli z Loicom Perrinom.

St. Etienne je do konca tekme dosegel še dva gola. Strelec drugega je bil gostujoči vezist Prince Oniangue, ki je v 68. minuti žogo nesrečno poslal v lastno mrežo, končni izid pa je v 83. minuti postavil Valentin Eysseric.

St. Etienne je po dvanajstem kolu na četrtem mestu, z desetimi točkami zaostanka za vodilnim Paris Saint-Germainom.