Real Madrid ostaja v igri za naslov prvaka

Četa trenerja Zinedina Zidana ima še vedno dve točki zaostanka za mestnim tekmecem Atleticom.
Fotografija: Luka Modrić je prvi zatresel mrežo Granade. FOTO: Jon Nazca/Reuters
Luka Modrić je prvi zatresel mrežo Granade. FOTO: Jon Nazca/Reuters

Nogometaši madridskega  Reala so v dvoboju 36. kola španskega prvenstva preživeli gostovanje v Granadi, zmagali s 4:1 in ostajajo v igri za naslov prvaka. Dve koli pred koncem imajo dve točki zaostanka za mestnim tekmecem Atleticom z Janom Oblakom v vratih, pred Barcelono pa dve točki prednosti.

Real je v 17. minuti popeljal v vodstvo Luka Modrić, v sodniškem podaljšku prvega polčasa je vodstvo povišal Rodrygo.
V drugem delu so Madridčani pobudo prepustili tekmecem, kar se jim je maščevalo v 71. minuti, ko je zaostanek znižal Jorge Molina. Prejeti gol je streznil varovance trenerja Zinedina Zidana, spet so pritisnili proti vratom tekmecev in Alvaro Odriozola je v 75. minuti izkoristil podajo Edena Hazarda. Končni izid je po veliki napaki domače obrambe z vratarjem na čelu postavil Karim Benzema.