Zajc ob porazu Fenerbahčeja začel v prvi postavi

Občasni slovenski reprezentant Miha Zajc je s Fenerbahčejem na prvi tekmi četrtfinala konferenčne lige izgubil proti Olympiacosu s 3:2.
Fotografija: Miha Zajc je dobil eno redkih priložnosti v zadnjem obdobju, igral je do 62. minute. Foto Louiza Vradi/Reuters

Miha Zajc je edini slovenski predstavnik v četrtfinalu nogometne konferenčne lige. S svojim Fenerbahčejem je na prvi četrtfinalni tekmi gostoval v Pireju pri Olympiacosu, po njej pa ni mogel biti ravno zadovoljen. Njegova ekipa je izgubila z 2:3, do njegovega odhoda z igrišča v 62. minuti pa je celo zaostajala z 0:3.

Poraz Istanbulčanov sta omilila srbski reprezentant Dušan Tadič z enajstmetrovke v 68. in Irfan Kahveci v 74. minuti. Za grško ekipo so gole dosegli Konstantinos Fortunis, Stevan Jovetić in Chiquinho.

Na drugi zgodnje večerni tekmi sta se v Plznu domača Viktoria in Fiorentina razšli brez doseženih zadetkov.